IV Świętokrzyska Międzyszkolna Liga Szachowa – Turniej NAJLEPSI z NAJLEPSZYCH – 25 maja 2024r

W dniu 25 maja 2024 roku odbyło się oficjalne podsumowanie IV Świętokrzyskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej oraz rozegrany został turniej finałowy „Najlepsi z najlepszych”, zorganizowany przez LUKKS Kielce. Na dystansie 7 rund tempem P’10, w 4 grupach – rywalizowało ze sobą 115 szachistów. Walcząc o miejsca dla swoich szkół, zdobywali również trofea dla siebie.

IV Świętokrzyska Międzyszkolna Liga Szachowa – Zawodnicy z klas O-III

SUKCES SZACHOWY FILIPA STERNIKA

„Filip Sternik wywalczył III miejsce dla szkoły (dyplom, puchar i nagrody), indywidualnie zajął również III miejsce ?, a w turnieju „Najlepsi z najlepszych” V miejsce.

GRATULACJE DLA NASZEGO MAŁEGO – WIELKIEGO MISTRZA! „

IV Świętokrzyska Międzyszkolna Liga Szachowa – Zawodnicy z klas IV-VI

Nasi Zawodnicy nie grali w tej grupie

IV Świętokrzyska Międzyszkolna Liga Szachowa – Zawodnicy z klas VII-VIII

SUKCES SZACHOWY OLIWII JAKUBOWSKIEJ?

3IIIJakubowska, OliwiaB 141014005,028,5031,00

IV Świętokrzyska Międzyszkolna Liga Szachowa – Zawodnicy ze szkół ponadpodstawowych

SUKCES SZACHOWY DAWIDA KOZERY?

3II+Kozera, DawidB 181619005,527,5030,50
18IIKozera, PatrykB 148518003,024,5025,50

Ten wpis został opublikowany w kategorii Stowarzyszenie Hetman. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.