W niedzielę 11 stycznia 2015r. w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się 4 turniej z cyklu V Grand Prix Gór Świętokrzyskich. W turnieju wzięło udział 60 zawodników, a swoją obecnością zaszczycili nas przyjaciele z Ukrainy,co sprawiło, że był to turniej międzynarodowy. Na rozpoczęciu turnieju obecni byli przedstawiciele Świętokrzyskiego Związku Szachowego, Prezes – pan Tomasz Stefaniak, Sekretarz – pani Marta Orłowska i Prezes Stowarzyszenia Szachowego HETMAN – pani Anna Choina. Turniej otworzył wieloletni Prezes klubu i trener wielu wspaniałych zawodników – pan Ryszard Nowicki. W grupie do lat 8 najlepszy okazał się Filip Pastuszka. Tuż za nim znaleźli się Sandra Papierz i Janek Rasiński. W grupie do lat 10 najlepsze miejsce zajął obchodzący swoje 10 urodziny Maciek Moćko. Na 2 miejscu uplasował się Piotr Paździerz, a 3 miejsce zajęła Marta Khabak. Grupę do lat 14 zwyciężył Maksym Grynak. 2 miejsce zajęła Monika Anyż, a 3 Tomek Szczepanowski. W grupie do lat 18 na 1 miejscu znalazł się Adaś Choina, a za nim byli kolejno: Kamil Kocia i Michał Choina. W grupie seniorów najlepszy był Taras Panchyshyn, a tuż za nim znaleźli się Tadeusz Kieres i Andrzej Pałosz. Słodką niespodziankę dla wszystkich zawodników przygotowała firma „Małgorzatka”. Cały turniej odbył się w miłej i spokojnej atmosferze.
Wyniki turniejów:
Grupa OPEN
Grupa do lat 10
Godziny zajęć:
-
Aktualny czas
Kategorie
- Klub Hetman (409)
- Stowarzyszenie Hetman (690)
Wpisy archiwalne
Mistrzostwa Ostrowca
Memoriał im. Ryszarda Nowickiego
Szkolenie w Klubie Hetman