Szachowe Andrzejki – Bocheniec 2017

W dniach 24-27 listopada 2017 Ludowy Uczniowski Katolicki Klub Sportowy LUKKS Kielce zorganizował w Ośrodku Wypoczynkowym „Wierna” w Bocheńcu Andrzejkowy Turniej Szachowy.

W znakomitej roli :  Sędzia Turnieju – nasz Michał Choina. Kolejny już raz udowodnił, że nie tylko jako zawodnik Hetmana przynosi chlubę swojemu Klubowi.

Turniej rozgrywany był w trzech grupach:
Grupa A – ranking 1600+
Grupa B – ranking 1400-1600
Grupa C – do 1400
Przy czym grupy A i B zagrały jako jedna grupa turniejowa dzięki czemu zawodnicy z rankingiem 1400-1600 mięli okazję zmierzyć się najlepszym szachistami z województwa.

W trakcie turnieju na uczestników czekały liczne atrakcje. W pierwszym dniu pomiędzy rundami odbył się konkurs plastyczny oraz liczne zabawy ruchowe, a także możliwość kształtowania wyobraźni przestrzennej poprzez układanie tangramów. Na zakończenie dnia większość uczestników rywalizowała w dodatkowym turnieju Klotza.

W drugim dniu w przerwach między rundami rozegrany został konkurs Bocci oraz konkurs rozwiązywania zadań szachowych. Uczestnicy mogli również korzystać z dostępnych gier i zabaw logicznych. By tradycji stało się zadość z racji Andrzejek przygotowaliśmy dla wszystkich bal połączony z licznymi zabawami, wróżbami i konkursami. Finalnym elementem był przepiękny tort szachowy.

W ostatnim dniu zmagań uczestnicy wzięli udział w konkursie bingo oraz w dodatkowym turnieju szachów błyskawicznych, po którym  nastąpiło podsumowanie szachowych zmagań w postaci wręczenia nagród. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal.

Jan Choina z naszego Hetmana uplasował się na 2 miejscu w grupie B – 1400+

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami:

Wyniki – grupa A i B
Wyniki – grupa C

Ten wpis został opublikowany w kategorii Stowarzyszenie Hetman. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.