Hetman Ostrowiec zdobywa Małogoszcz!

Dnia 19 lutego 2023 roku w Domu Kultury w Małogoszczu odbył się turniej szachowy z okazji 160 rocznicy bitwy pod Małogoszczem w czasie Powstania Styczniowego, której wątek jest zawarty w powieści Stefana Żeromskiego pt. „Wierna Rzeka”. Dosyć historii, teraz przejdziemy do ważniejszych rzeczy, nasz Klub reprezentowało 11 zawodników, a wyniki ułożyły się następująco:

W grupie do lat 10 możemy pochwalić się 2-im miejscem wśród dziewczynek, które zajęła Rozalka Romańska. Krzysiu Graczkowski wywalczył 5 miejsce, a 12 miejsce przypadło Julkowi Kosno, któremu finalnie do brązowego medalu brakowało tylko 2 pkt.

Nieco starsi zawodnicy do lat 18 również nie mogą powstydzić się swojego wyniku. Srebrny medal zdobył Janek Choina. Punktacją pomocniczą brązowy medal przegrali Mateusz Stefaniec (4 miejsce) i Wojtek Budzeń (7 miejsce). Patryk Kozera uplasował się na 16 miejscu, zaraz za nim 18 był Wojtek Zając.

Grupa seniorów pokazała, że również nie odstaje od młodszych kolegów. Zwycięzcą całego turnieju okazał się nasz trener Adaś Choina! Tytuł najlepszej kobiety wywalczyła Natalka Opala! 15 miejsce przypadło Adasiowi Pożodze.

Nad uczciwą walką 81 zawodników i przebiegiem całego turnieju czuwał Sędzia Główny, a na co dzień szkoleniowiec i vice-prezes Hetmana Ostrowiec Jarosław Choina!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Stowarzyszenie Hetman. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.