SOBOTA W BIELINACH – 15 CZERWCA 2024R.

II Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Bieliny zorganizowali – LUKKS Kielce oraz Urząd Gminy w Bielinach. Turniej dla dzieci do lat 13, rozegrany na dystansie 7 rund, tempem P’15, przyniósł naszym Zawodnikom pasmo sukcesów. W grupie do lat 9 Seweryn Krzeszowski zajął 3 miejsce i brązowy medal. Szachistów w wieku 10-11 lat zdominowali: złoto wywalczył Tymon Kędziora, srebro Mikołaj Majewski a tuż za nimi Jan Śliwka. W najbardziej zaawansowanej grupie , z kompletem punktów pierwsze miejsce i złoto zdobył Antoni Gołąb. Chłopców wspierał trener Jarosław Choina- dumny z wyników swoich podopiecznych. SUPER SOBOTA DLA HETMANOWICZÓW:)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Stowarzyszenie Hetman. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.